Traktor-Bagr

Traktor-Bagr

V databázi evidujeme 58 těchto strojů

Univerzální stroj na všechny druhy práce. Traktor-bagr je jedním se základních strojů, které najdete na našem webu a je k dostání téměř v každém městě. Díky Strojovému parku nepředstavuje pronájem traktoru-bagru žádný problém, naše databáze čítá velké množství kusů. Tento žlutý mazlík se nejvíce používá na výkopové a pozemní práce. Bagr či traktor-bagr si na našem webu můžete objednat s obsluhou i bez ní. 

Klasický traktor-bagr disponuje velkou přední lžící, která může mít objem až 2.0 m3, záleží samozřejmě na velikosti stroje a zdali se jedná o údaj zarovnané lopaty nebo vrchovaté.

Přední lžíce slouží k převozu substrátu či sutin ve velkém množství.

Snad největší vymožeností traktor-bagru je rameno, které se nachází na zadní části stroje. Toto rameno je velice multifunkční, v základu ho pravděpodobně uvidíte s další přídavnou lopatou, která je však narozdíl od přední více manipulativní a dostanete se s ní skoro všude. Tato lopata se dá ovšem lechce nahradit různým přislušenstvím. Některé z našich firem mají k dispozici obrovské kladivo, demoliční kleště, zemní vrták, vibrační desku.

Traktor-Bagr doporučujeme od