Smykem řízený nakladač

Smykem řízený nakladač

V databázi evidujeme 55 těchto strojů

UNC - Univerzální nakladač čelní

Smykem řízený nakladač je ceněn pro svou kompaktní velikost a všestrannost. Základní funkcí smykem řízeného nakladače je transport zeminy a stavebního materiálu. Smykem řízené nakladače dělíme na smykem řízené nakladače kolové smykem řízené nakladače pásové.

Kompaktní provedení smykem řízeného nakladače kolového, jeho poměr rozvor/rozchod, nízká průjezdná výška a radiální zdvihe ramen umožňují nasazení těchto nakladačů ve velmi úzkém prostoru.

Smykem řízený nakladač pásový je obdobou nakladače smykem řízeného kolového, jen s tím rozdílem, že místo kol má pásy. Díky pásům je smykem řízený pásový nakladač schopen pohybu po měkkém povrchu.

Tento stroj je velice využívaný na tzv. domací práce kolem domu, agilní nakladač, který se specializuje na odvoz sutin a substrátu. S pohonem na všechny čtyři se snad ani nestane, že by tento malý bagřík někde uvíznul. Náš portál Strojový park má v databázi desítky těchto šikovných pomocníků, které si lze bez problému pronajmout. Pronájem UNC nakladačů najdete skoro v každém městě.

Smykem řízený nakladač doporučujeme od