Montážní plošiny

Montážní plošiny

V databázi evidujeme 228 těchto strojů

Montážní neboli vysokozdvižná plošina je samostatný stroj, který se používá v situacích, kdy se potřebujete dostat do enormních výšek na malé ploše. Zdvihací plošina se vyrábí v mnoha provedeních, která se liší svými výškovými schopnostmi, maximální nosností nebo druhem pohonu.

Na výběr tak máte plošiny, které nejenom vyjíždí vzhůru, ale dosáhnete s nimi dále i v horizontální rovině, tudíž si svou zdvihací plošinu vybere opravdu každý.

Většina firem montážní plošiny přímo nevlastní, ale pronajímá si je. Je to dáno tím, že každá plošina se hodí na něco jiného. Proto si půjčují tu nejvhodnější.

 

Nůžkové plošiny

Nejklasičtějším příkladem plošin jsou plošiny nůžkové. Mezi jejich výhody patři jednoduchá obsluha a nenáročný provoz. Je to dáno tím, že tyto zvedací plošiny manévrují pouze nahoru a dolů, tudíž se nemůžete odchýlit od své pojízdné základny. Tyto typy pracovních plošin se používají především v halách, kde kolem sebe máte dostatek prostoru a nemusíte manévrovat do stran. Takovéto zvedací plošiny dosahují výšky od pár až do několika desítek metrů.

 

Kloubové plošiny

Existují  i méně klasické typy, kterým se říká kloubové, tyto plošiny se vyznačují především zvýšenou manipulovatelností díky kloubům, jejíchž pomocí se dokážete dostat téměř všude.

 

Přívěsné plošiny

Další samostatnou kategorií jsou plošiny přívesné, jejíchž nespornou výhodou je možnost připnutí k tažnému zařízení osobního vozidla. Mezi další přednosti těchto vysokozdvižných plošin určitě patří jejich stabilita dosažitelná díky vysunovacím klapkám, které zvyšují stabilitu těchto plošin.

V našem katalogu najdete plošiny ihned k pronájmu v oblastech jako je:  Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a další.

 

Montážní plošiny doporučujeme od