Dodávky do 3,5 Tun

Dodávky do 3,5 Tun

V databázi evidujeme 48 těchto strojů

Dodávky do 3,5 tuny

Nejedná se sice o velký stroj, ale každá menší nebo větší firma se bez pořádné dodávky neobejde. Proto patří tyto užitkové vozy k pilířům všech důležitých automobilek. Mají široké využití ve stavební sféře. Toto multifunkční vozidlo převeze veškerý materiál, ale co je zásadní, také osoby, často právě pracovníky firmy. Dodávky se dělí hned do několika kategorií.

Osobní

Toto vozidlo je shopno pojmout až 9 osob včetně řidiče. Používá se označení 8+1 - M1 a ještě vozidlu zbyde místo na přepravu příslušenství nebo batožiny. Užitková vozidla si firmy pronajímají a nebo vlastní za účelem dopravy pracovníku na místo výkonu. Na našem portálu je lze pronajmou s obluhou a nebo bez.

Nákladní

Vozidlo které je používáno na přepravu materiálu. Tyto nákladní vozy mohou disponovat také listovým odpružením a mohou tak pojmou až 3,5t. Disponují dostatečně velkou ložnou plochou a jsou běžně využívány velkými a středními firmami.

Výrobci užitkových vozů

V praxi nejčastěji uvidíte vozidla značky Ford Transit, Citroen Jumper, Iveco Daily, Peugeot Boxer, Opel Vivaro, Renault Trafic Fiat Ducato a mnoho dalších.

 

Půjčte si dodávku v nejbližším městě.

 

Dodávky do 3,5 Tun doporučujeme od